شماره: 24
1399/10/21
سئو چیست
سئو چیست

سئو یا همان بهینه سازی سایت هنر استفاده از الگوریتم های موتورهای جستجو به منظور نمایش سایت در صدر نتایج است. این کوتاه ترین تعریفی بود که می توان از این علم ارائه داد. هر کس که به اینترنت دسترسی داشته باشد خدمات یا محصولات خود را در گوگل جستجو می کند و از اولین وب سایتها برای برطرف سازی نیاز خود استفاده می کند.

البته شایان ذکر است که سئو دیگر آن چیزی نیست که در ذهن می پروارانید! الگورتیم های گوگل بشدت باهوش شدند و این الگوریتم ها تمام سعی خود را می کنند تا بهترین نتایج را به کاربران نشان دهند. در این بین سئوکاران زیادی هستند که با راهکارهای فیک سعی دارند جایگاه بهتری برای وب سایت فراهم آورند. این سئوکاران بسیار تازه کار هستند، چون یک سئوکار حرفه ای می داند که دیگر نمی شود گوگل را گول زد!

شناخت کامل علم بهینه سازی سایت می تواند شما را به جایگاه بهتری از قبل برساند، بشرطی که بدانید با توجه به شرایط حال باید چه کارهایی را انجام دهید. در این مطلب قصد داریم به تعریف جامعی از سئو بپردازیم و بگوییم که چطور می توان با توجه به الگوریتم های جدید گوگل در صدر نتایج گوگل دیده شویم.
شما برای اینکه بتوانید وبسایتی در صدر نتایج جستجو با عبارات کلیدی مد نظر داشته باشید مجبور هستید سایت خود را دست خوش تغییرات بسیاری کنید. سئوی سایت همان چیزی است که بدان نیاز دارید اما قبل از آنکه بدانید باید چه کارهایی را روی سایت خود انجام دهید بهتر است در خصوص سئو و نحوه عملکرد موتورهای جستجو بیشتر بدانید.

  • جهت دریافت این مقاله می توانید از بخش فایلهای پیوست اقدام به دانلود نمائید
  • گردآورنده مقاله سئو چیست : مهندس محسن امیری فخر
حق انتشار محفوظ است ©